SZKOŁA DOKTORSKA

Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach

PATRONATY HONOROWE

 

List Marszałka Województwa Mazowieckiego

 

Patronat Honorowy nad I Siedleckim Forum Doktorantów objęli:
logo Marszaka Wojewdztwa Mazowieckiego

       

herb Miasta Siedlce 
Prezydent Miasta Siedlce   logo UPH w Siedlcach
   
           logo Krajowej Reprezentacji Doktorantw

       JM Rektor 
prof. dr hab. Mirosław Minkina

 

 

DECYZJA Nr 21/2021 DYREKTORA SZKOŁY DOKTORSKIEJ UNIWERSYTETU PRZYRODNICZO-HUMANISTYCZNEGO w Siedlcach z dnia 15 czerwca 2021 roku w sprawie powołania komitetu naukowego konferencji „I Siedleckie Forum Doktorantów”
- dokument pdf
- dokument dostępny cyfrowo

 

DECYZJA Nr 20/2021 DYREKTORA SZKOŁY DOKTORSKIEJ UNIWERSYTETU PRZYRODNICZO-HUMANISTYCZNEGO w Siedlcach z dnia 21 maja 2021 roku w sprawie powołania komitetu organizacyjnego konferencji „I Siedleckie Forum Doktorantów”
- dokument pdf
- dokument dostępny cyfrowo