SZKOŁA DOKTORSKA

Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach

Rada Samorządu Doktorantów Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach zaprasza do udziału w I Siedleckim Forum Doktorantów. Do zgłaszania czynnego udziału w konferencji zachęcamy doktorantów Szkoły Doktorskiej UPH, doktorantów studiów doktoranckich oraz doktorantów innych Uczelni.

Forum odbędzie się w terminie 2-3 września i organizowane jest w formie zdalnej, za pośrednictwem platformy Google Meets. Wystąpienia ustne będą miały formę 20 minutowych komunikatów. Udział w konferencji jest bezpłatny.

W myśl szeroko rozumianej interdyscyplinarności celem I Siedleckiego Forum Doktorantów jest wymiana poglądów, doświadczeń i wiedzy naukowej w gronie doktorantów z różnych dziedzin nauki i dyscyplin naukowych, a także integracja społeczności doktorantów. Wydarzenie jest okazją do zaprezentowania dotychczasowych wyników badań doktorantów oraz postępów w realizacji prac doktorskich.

Do uczestnictwa w Forum zapraszamy doktorantów odbywających kształcenie i realizujących badania naukowe w następujacych dyscyplinach naukowych:

  • Nauki o Bezpieczeństwie,
  • Nauki Biologiczne,
  • Nauki Chemiczne,
  • Historia,
  • Rolnictwo i Ogrodnictwo,
  • Zootechnika i Rybactwo.

Osoby deklarujące uczestnictwo w konferencji prosimy o:

  • rejestrację zgłoszeń w terminie do 30.07.2021 r. za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie: https://forms.gle/khLhmoeXnZFA7tc37,
  • przesłanie abstraktu wystąpienia przygotowanego według wymagań edytorskich zamieszczonych poniżej na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w nieprzekraczalnym terminie do 30.07.2021 r.

Na powyższy adres e-mail można również kierować wszelkie pytania dotyczące konferencji.

Wymagania edytorskie dotyczące abstraktów wystapień: LINK

 

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia i abstraktu po przekroczeniu terminu (tj. 30 lipca 2021) oraz do odmowy przyjęcia abstraktu, jeśli nie spełnia on wymagań edytorskich.